کمپرسور ساور و تاریخچه کمپانی ساور

img

کمپرسور ساور و تاریخچه کمپانی ساور

تاریخچه کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn 

 

در حال حاضرکمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH یکی از خوشنام ترین و شناخته شده ترین تأمین کنندگان کمپرسورهای فشار بالا برای صنایع گوناگون می باشد .

 

 از زمان تولید اولین کمپرسور در سال 1930 میلادی ، کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH به عنوان سازنده کمپرسورهای پیستونی ( فشار قوی)  با کیفیت و عملکرد بالا در تاریخ این صنعت شناخته شده است .

 

 

لازم به ذکر است که کمپرسورهای ساور  J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH سالهاست که درسرتاسرجهان و درصنایع مختلف ، بکارگرفته شده و با عملکردی قابل اطمینان ،  جزء لاینفک این صنایع محسوب می شوند .

 

 

کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH  یکی از پیشگامان در عرصه فن آوری می باشد ومهندسین و طراحان ساورهمواره ازاینکه خواسته های منحصر بفرد مشتریان خود را در طراحی کمپرسورهای مورد نیاز آنان در نظر گرفته و بدان ها جامعه عمل بپوشانند ، استقبال کرده و ارائه خدمات این چنینی را از دستاوردهای افتخار آمیز خود بشمار می آورند .

 

 بخشی از تولیدات این کمپانی در صنایع کشتیرانی و تجهیزات و سازه های دریائی کاربرد دارند ، که به سبب شرایط محیطی و کاربردی ، می بایست دارای قابلیت کارکرد شرایط خاص بوده و از استحکام و اطمینان بالائی برخوردار باشند .

 

 کمپانی ساور  J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH  همواره سعی نموده است که در زمینه کیفیت ، قابل اتکا بودن و پشتیبانی گسترده از مشتری های خود در مقایسه با رقباء خود پیشتاز باشد .

 

 

همانطور که گفته شد کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH   طراحی های خود را بر اساس نیاز مشتریان و بنا به دامنه حجم و فشار مورد نیاز آنها انجام می دهد . بدیهی است که شرایط محیط و محل نصب و بکارگیری تجهیزات نیز در طراحی های اولیه از موارد مهم بوده و در محاسبات مهندسی لحاظ خواهد گردید.

 

 

 

صنایع برای تأمین فشار مورد نیاز در خطوط تولید خود ، به کمپرسورهای فشار بالائی ( تا 800 BAR ) نیاز دارند تا بتوانند فراآوری و تولید خود را که نیازمند هوا و یا گاز با فشار بالا می باشد را تامین کنند .

 

 

 

کمپرسورهای فشار قوی کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH  ثابت کرده اند که در صنایع گوناگون که حجم هوا ، سرعت و کارائی بالائی را می طلبند ، عملکرد بسیار خوب و قابل اطمینان را داشته و در شمار پیشرفته ترین و کارآترین کمپرسورهای جهان قرار دارند .

 

 

 

 

 

مزایای استفاده از کمپرسور های ساور :

 

پلاسما داتیس به شما این اطمینان را می دهد که با بهره گیری از کمپرسورهای فشار قوی کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH   می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید  :

 

 

 

1 ) استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی در ساخت کمپرسورها و سامانه های فرمان و کنترل هوشمند

 

 

 

2) بهره گیری از سامانه های پاکسازی هوای فشرده و لوازم و تجهیزات جانبی

 

 

 

3) طراحی بر اساس عملکرد در ماکزیمم فشار

 

 

 

4) انجام تستهای چند مرحله ای وکنترل صد در صد در حین ساخت و در نهایت صدور گواهی های بازرسی

 

 

 

5) اصطحلاک کم و عمر طولانی قطعات مکانیکی دستگاه

 

 

 

6) گارانتی دستگاه با ضمانت و خدمات پس از فروش قابل قبول (25 سال خدمات پس از فروش )

 

 

 

7) طراحی و عملکرد دستگاه ها برای کار در شرایط بسیار سخت محیطی ( رطوبت بالا - لرزش - دما ی بالا و ...  )

 

 

 

8) طراحی بر اساس ویژگی های خاص مورد نظر مشتریان

 

 

 

9 ) طراحی شده برای کارکرد متناوب و طولانی شبانه روزی

 

 

 

10) قابلیت کارکرد درمکانهای متحرک با شیب کمینه و بیشینه 22.5º کج شدن نسبت به افق

 

 ( برای کمپرسورهای متحرک و قابل حمل)

 

 

 

11 ) طراحی مستحکم برای کار در شرایط سخت محیطی (حرارت 55 درجه سانتیگراد)

 

 

 

12 )  توضیح اینکه کلیه محصولات کمپانی ساور دارای گواهینامه های منطبق با استانداردهای  ATEX- ABS-GL- DNV و غیره می باشند .

 

 

 

 13 ) فرآیند بازرسی و پایش کمپرسورهای ساور، به تأئید وزارت دفاع ایالات متحده تحت گواهینامه

 

   MIL – I- 45208A  نیز رسیده است.

 

 

 

14) کمینه مدت غیر فعال بودن به منظور تضمین آمادگی برای کارآئی بالا

 

 

 

15) زمان متوسط بین خرابی بالا (MTBF↑) ، زمان متوسط بین قطع بالا (MBTO↑) و زمان متوسط برای تعمیر پائین (MTTR↓)

 

 

 

16) حداقل زمان لازم برای تعمیر و سرویس تضمین کننده تولید و عملکرد قابل دسترس بالا

 

 

 

17) طراحی کم حجم و کاربری بسیار ساده و آسان

 

 

 

شرکت پلاسما داتیس قادر است تا با همکاری کمپانی  ساور راه حل های مبتکرانه و تلفیق شده ای  را برای طراحی و استفاده بهینه دستگاه ها و کمپرسورها ی مورد نیاز شما مشتریان عزیز در نظر گرفته و ارائه نماید .

 

 

از جمله این راه حل ها عبارتند از کمپرسورهای متحرک ، دستگاه هایی شبیه کانتینر، کمپرسورهای فاقد نشت گاز کمپرسورهای مقاوم در برابر انفجار، دستگاه های شامل موتورهای گاز سوز و یا دیزلی  و حتی ترکیبی از تمام این ویژگی ها .

 

 

 لازم به ذکر است که کمپرسورهای ساور بدلیل طراحی پیشرفته ای که دارند ، قادرند تا فارغ از اینکه در یک سکوی نفتی شناور در خلیج فارس، موتورخانه یک کشتی در سواحل دریای عمان و یا در یک خودرو تجهیزات سنگین در سیبری نصب گردیده باشند ، همواره کارائی و راندمان بالای خود را حفظ نمایند  . 

 

 شرکت پلاسما داتیس علاوه بر اینکه  آماده است تا  بعنوان نماینده کمپانی ساور J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH شما صنعتکاران و مشتریان عزیز را در امر بهره گیری از کمپرسورهای بی رقیب این کمپانی که کاربردهای فراوانی دارند یاری نماید .

 

 

ضمنا  افتخار این را دارد که  در زمینه تامین تجهیزات جانبی هوای فشرده و قطعات و لوازم یدکی کمپرسورهای معتبر امریکائی و اروپائی نیز همراه و همیار  شما تولیدکنندگان و صنعتکاران عزیز کشور باشد .